Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Garczyn – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

289 000 zł4 130 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - malownicza działka 4130 m w Garczynie z Warunkami Zabudowy pod Budowę 3 Budynków mieszkalnych Jednorodzinnych! blisko natury, jezioro Garczyn 300 metrów od działki Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna uzbrojona Hopowo

Hopowo(Garczyn + 23 km)

999 000 zł11 900 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 11 900 m - Hopowo, dk20 | Warunki zabudowy na 8 domów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11 900 m , położona w miejscowości Hopowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Szara

Czarna Huta(Garczyn + 18 km)

1 140 000 zł15 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz urokliwego, malowniczego miejsca, gdzie w ciszy możesz podziwiać rozciągające się wokół lasy i pola, pełne tajemniczych zakątków, takich jak oczko wodne czy strumyk? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Chmielno

Chmielno(Garczyn + 24 km)

2 199 000 zł24 100 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża atrakcyjna, działka rolna o powierzchni 24100 m 2 ( składająca się z 3 działek ) położone w Chmielnie. Objęte są mpzp z oznaczeniem R (rola) : 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pomlewo

Pomlewo(Garczyn + 23 km)

412 545 zł3 929 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Opcja dojazdu : pinezka z Google.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wędkowy

Wędkowy(Garczyn + 25 km)

2 099 000 zł25 631 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Lokalizacja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Borzechowo(Garczyn + 19 km)

140 000 zł1 153 m² 121,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Borzechowo, gm. Zblewo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1153 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tuszkowy

Tuszkowy(Garczyn + 18 km)

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentowania państwu atrakcyjne działki na sprzedaż, usytuowane w malowniczej miejscowości Tuszkowy. To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzybka

Łapiszewo,Starogard Gdański(Garczyn + 20 km)

330 000 zł3 829 m² 86,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokalizacja wśród pól, a jednocześnie blisko głównej drogi cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Półczno

Półczno(Garczyn + 23 km)

275 000 zł3 003 m² 91,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3003 m na Kaszubach! w malowniczej wsi Półczno. Miejsce to łączy urok spokojnej, sielankowej okolicy z wygodnym dostępem do kluczowych udogodnień. Działka posiada potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

105 525 zł3 015 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: sarnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim i gminie Kościerzyna, nad rzeką Wierzyca. W sąsiedztwie jeziora Zagnanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Garczyn

Garczyn,pomorskie

59 000 zł4 900 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 4900 m2 położona na pograniczu Kaszub i Kociewia w zabytkowej wsi Garczyn (gmina Liniewo; powiat Kościerzyna 52 km do Gdańska; 10 km do Nowej Karczmy; 8 km do Starej Kiszewy; 14.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij